GMINNY OŚRODEK KULTURY DĘBNICA KASZUBSKA

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

REKLAMA

Reklama

sigplus

[sigplus] Critical error: mod_sigplus (sigplus module) requires plg_sigplus (sigplus plug-in) to be installed. The latest version of plg_sigplus is available from JoomlaCode.

Strona Główna Nasze projekty
Projekty

Na tej stronie przeczytacie Państwo o projektach realizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Dębnicy Kaszubskiej.Spływ kajakowy szlakiem Jana Pawła II PDF Drukuj Email
Wpisany przez agnieszka   
poniedziałek, 04 czerwca 2012 21:07

Dzięki operacji współfinansowanej przez Unię Europejską ze środków finansowych: Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju dla Małych Projektów w ramach działania 413 oraz z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Gmina Debnica Kaszubska zrealizowała projekt pn. "Spływ kajakowy szlakiem Jana Pawła II wraz z wydaniem biuletynu informacyjnego", który odbył się 13 sierpnia 2011r. Warunkiem udziału w spływie było uprzednie zgłoszenie swojego uczestnictwa w Gminnym Ośrodku Kultury w Debnicy Kaszubskiej. O udziale w spływie decydowała kolejność zgłoszeń.

Więcej…
 
Dni Dębnicy Kaszubskiej- Festiwal Leśnych Smaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez agnieszka   
poniedziałek, 04 czerwca 2012 20:04

W Dębnicy Kaszubskiej odbyła się trzydniowa impreza współfinansowana przez Unię Europejską: Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju dla Małych Projektów w ramach działania 413, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Gminne Dębnica Kaszubska "Dni Dębnicy Kaszubskiej- Festiwal Leśnych Smaków".

8 lipca w Parku przy Gminnym Ośrodku Kultury instruktorzy świetlic przeprowadzili liczne gry, zabawy i konkursy sportowe dla dzieci i młodzieży. W godzinach popołudniowych odbyła się dyskoteka dla dzieci jak również zabawa taneczna dla wszystkich mieszkańców i gości Gminy Dębnica Kaszubska.

Kolejny dzień rozpoczęliśmy od zawodów wędkarskich w miejscowości Dobra. Każdy, kto uprzednio zgłosił swoje uczestnictwo brał udział w zawodach. O godz. 14.00 na stadionie w Dębnicy Kaszubskiej odbyły się zawody sportowe. Uczestnicy zmagali się w różnych dyscyplinach sportowych: bieg na 60m dla dzieci i 1200m dla wszystkich, skok w dal, pchniecie kulą, strzał na bramkę etc. O 22.00 Teatr Nowy ze Słupska na deskach Amfiteatru przy Gminnym Ośrodku Kultury wystawił przedstawienie teatralne "Mayday".

 

W niedziele 10 lipca o godz. 12.00 również w Amfiteatrze przy GOK odbyła się Msza Święta. Po zakończeniu nabożeństwa odbył się festyn rodzinny. Atrakcją pikniku były występy artystyczne, stoiska wystawiennicze kół gospodyń wiejskich, gdzie uczestnicy festynu mogli zakupić bądź degustować owoce i potrawy bogactwa runa leśnego. W czasie pikniku odbyła się promocja gmin uczestniczących w festiwalu i konkurs kulinarny.

Zwieńczeniem trzydniowego Festiwalu Leśnych Smaków było rozstrzygniecie konkursów i rozdanie nagród. Od lat letnia impreza plenerowa cieszy się zainteresowaniem mieszkańców i licznej grupy turystów.

 
Ryba wpływa do Dębnicy Kaszubskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez agnieszka   
poniedziałek, 04 czerwca 2012 19:35

Program Operacyjny "ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ SEKTORA RYBOŁÓWSTWA I NADBRZEŻNYCH OBSZARÓW RYBACKICH 2007-2013", Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi jak również Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Gminny Ośrodek Kultury w Dębnicy Kaszubskiej zorganizował 25 czerwca 2011r. festyn "RYBA WPŁYWA DO DĘBNICY KASZUBSKIEJ". Podczas festynu odbyła sie prelekcja na temat dietetyki i doradztwo kulinarne pt. "Ryba w naszej kuchni- właściwości odżywcze, dlaczego warto jeść ryby, rola diety". Uczestnicy mogli zadawać pytania na temat zdrowej diety i roli ryby w naszym odżywianiu. Atrakcją pikniku był pokaz przygotowywania potraw na oczach publiczności, możliwośc degustacji dań, poznanie tajników dań z ryby, ciekawych przepisów i spróbowanie własnych sił w przygotowaniu potraw rybnych.

Na deskach Amfiteatru przy GOK-u odbywały sie występy artystyczne dzieci i młodzieży przygotowane przez instruktorów świetlic wiejskich z Gminy Dębnica Kaszubska. Dla dzieci i dorosłych przygotowaliśmy liczne, ciekawe gry i zabawy na świeżym powietrzu jak również bardzo atrakcyjne nagrody. Wieczorem każdy mógł spróbować swoich sił na parkiecie podczas zabawy tanecznej.

 


Joomla templates created by Lonex.

KALENDARIUM


Dzisiaj jest: Środa
24 Sierpnia 2016
Imieniny obchodzą
Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna,
Malina, Michalina

Do końca roku zostało 130 dni.
Zodiak: Panna

POGODA

No data available
SŁUPSK
--- °C
[Szczegóły]